Rolanje po sceni

MLADINA, št. 16, 23. 4. 2001

- Zakaj Francisco Y Rode El Conquistador z veseljem hodi v službo?
- Ker je šef na križu!

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 16, 23. 4. 2001


Majorja Trohe ni že 96 dni. Marko Pogorelić je še vedno prvi pendrek Slovenije.

(novi podpoštenjak press)

Slovenska ljudska stranka je odtegnila podporo zakonu o biomedicinski oploditvi samskih žensk.

(niso utegnili prepričati koalicije, da bi osemenitve izvajal brat podpoštenjak, ki je ostal brez zaposlitve press)

Ministrica za agrikulturo Andreja Rihter se je odločila za radikalne ukrepe pri prihodnjih bojih za proračunski kolač.

(na pogajanja z ropom in ljubljenim vodjo bo hodila v spremstvu vinčija vugija anžlovarja press)

Dimsi Rupsi je jedrsko podmornico Norfolk pripeljal predvsem zato, da pred Hrvatarji zavaruje točko G v Piranskem zalivu.

(nobena nesreča ne pride sama: po vatikanskem sporazumu nam dimsi rupsi za vrat obeša še nato press)

V znesku 3,5 milijona DEM, ki ga je Gospodarsko razstavišče plačalo cerkvi na račun denacionalizacije zemljišča, je všteto tudi plačilo odpustkov za grehe direktorja Igorja Omer-Ze.

(mladoletnice press)

Ljubljeni vodja se je odločil, da pred podpisom sporazuma z Vatikanom enak sporazum podpiše še z ruskim patriarhom.

(računa, da bo le tako potešil barbiko in njegove komunajzarje press)

Saj ni res pa je: nacionalna televizija bo Tanjo Cegnar poslala v Cannes na tekmovanje za najboljšega vremenarja.

(kar tam naj jo obdržijo press)

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Je Mahnič zlorabil pooblastila in kršil zakon? 

Kaj poslancu SDS Žanu Mahniču očita poslanka Svobode in predsednica Knovsa Janja Sluga?

Slovenija četrta najvarnejša država na svetu

Pred našo državo so zgolj Islandija, Nova Zelandija in Švica

Izraelska veleposlanica / »To je bil korak predaleč«

Slovenija naj bi bila edina država na svetu, ki je to storila Izraelu