Rolanje po sceni

MLADINA, št. 9, 7. 3. 2004

General Glanzkopf je zelo zaskrbljen za prihodnost domovine. (na igrišču za golf na mauritiusu je objokoval usodo slabo plačanih industrijskih delavcev, na zelenici v washingtonu so se mu smilile obubožane medicinske sestre, na najbolj znanem igrišču v španiji se je zjokal zaradi brezperspektivnega položaja naših rudarjev, na novi zelandiji pa mu je bilo hudo zaradi zlorabljanih kmetov... press)

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 9, 7. 3. 2004

General Glanzkopf je zelo zaskrbljen za prihodnost domovine.

(na igrišču za golf na mauritiusu je objokoval usodo slabo plačanih industrijskih delavcev, na zelenici v washingtonu so se mu smilile obubožane medicinske sestre, na najbolj znanem igrišču v španiji se je zjokal zaradi brezperspektivnega položaja naših rudarjev, na novi zelandiji pa mu je bilo hudo zaradi zlorabljanih kmetov... press)

Čudna je ta zima, saj vse pada, sneg, tečaj dolarja, podpora LDS ...

(snega je že toliko, da obstaja nevarnost, da partizani spet pridejo na plano press)

Od kod ime Forum 21?
To je dolžina Bonsaijevega onega.

(majhen človek, velika stvar press)

Koalicija Slovenija je od Zorana Jankovića zahtevala, da na rokometnih tekmah poleg partizanskih pesmi pojejo tudi domobranske bojne koračnice.

(zagrozili so mu z revizijo državljanstva press)

Barbika je kot krof!

(napihnjen in pocukran, a znotraj votel in zdrizast press)

Borec za čisto pitno vodo Mihael Jarc in Kremeniti Slowenec Kelemina sta se hudo sporekla.

(oba si lastita avtorstvo nad pretepom petra božiča voščenke press)

Češkega premiera je kap, ko je slišal, da mu odstopa evropski komisar.

(tudi dimsiju rupsiju bi se to zgodilo, če bi odstopil potočnik, toda od sreče press)

General Glanzkopf je spet spremenil ime stranke - tokrat v SPS.

(pretepaška press)

Francisco Y Rode ni šel, temveč je panično zbežal v Rim.

(v neposredni bližini njegovega ordinariata se je naselil laibachov satanist peter mlakar press)

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

»Kardelj je bil prepričan, da ima misijo«

IZJAVA DNEVA

V središču

Generacija, ki je delala, a je sistem ne vidi

Spregledana anomalija v slovenski pokojninski zakonodaji

V središču

Koncesije za Crystal

Zasebna klinika davčnega strokovnjaka Ivana Simiča vsa leta posluje z izgubo