Knjiga / Suzana Tratnik: Tretji svet

Cankarjeva založba, Ljubljana, 2007, 24,95 €

Mateja Hrastar
MLADINA, št. 22, 7. 6. 2007

Zgodba romana Tretji svet je zgodba dekleta, ki iz zaplankanega socializma tam nekje sredi osemdesetih let pride na obisk v svobodni kapitalizem in doživi aktivistični in seksualni prerod.

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 17,00 EUR dalje.


Mateja Hrastar
MLADINA, št. 22, 7. 6. 2007

Zgodba romana Tretji svet je zgodba dekleta, ki iz zaplankanega socializma tam nekje sredi osemdesetih let pride na obisk v svobodni kapitalizem in doživi aktivistični in seksualni prerod.

Spodobno napisano, a ker se je gejevska literatura pri nas šele sedaj vrinila na mainstreamovske knjižne police, je roman prvega peresa slovenske lezbične literature toliko opaznejši.

+ + +

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Poziv k bojkotu koncerta Morrisseyja v Ljubljani

Britanski glasbenik podpira Izrael, opozarjajo v Gibanju za pravice Palestincev

Domobranci niso bili slovenska narodna vojska

IZJAVA DNEVA

Ali poslanec Resnice zavaja glede svoje izobrazbe?

Boris Mijič: iz afere v afero