Plošča / SX-10: Mad Dog American

CD Destiny 2001, Prodaja; Dom Mueller

666
MLADINA, št. 23, 10. 6. 2002

V pisani druščini lumpenproletariata SX-10 se najde tudi hitro govorečega Sen Doga, ki drugače pili glasilke v zasedbi Cypress Hill in ki z večino gostujočih artistov (med njimi je tudi njegov brat) domuje na istem hribu.

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 17,00 EUR dalje.


666
MLADINA, št. 23, 10. 6. 2002

V pisani druščini lumpenproletariata SX-10 se najde tudi hitro govorečega Sen Doga, ki drugače pili glasilke v zasedbi Cypress Hill in ki z večino gostujočih artistov (med njimi je tudi njegov brat) domuje na istem hribu.

Sicer pa so SX-10 posrečena kombinacija metaliziranega hardcora osemdesetih, prežetega z jeznimi raperskimi vokali, ki večino časa opozarjajo, da z njimi ni šale. SX-10 je eden tistih bendov, ki je že od samega začetka obsojen na uspeh, ki ga nikoli ne doživi, ameriška različica Clawfinger, crossover brez pretirane domiselnosti. Zvezdniško.

* * *

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

V središču

Zakaj se Janši to, kar počne Mijič, zdi le »malenkost«

Kranjec moj mu osle kaže!

V središču

Najboljša ali najbolj kriminalna obveščevalna služba na svetu?

Izraelski vohuni vzbujajo strah in občudovanje hkrati. Za ene je Mosad najboljša, za druge najbolj kriminalna obveščevalna služba na svetu. Ni pa dvoma: to je organizacija, ki je svet pripeljala v vojno z Iranom.

Teden

Janševa vlada nasprotuje učinkovitejšemu pregonu pedofilov

Vladno darilo