Rolanje po sceni

MLADINA, št. 4, 25. 1. 2013

General Glanzkopf je naročil izdelavo še ene lične rumene kravate. (poleg petriča in barbike jo bo ponosno nosil tudi lukšičenko press)

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 4, 25. 1. 2013

General Glanzkopf je naročil izdelavo še ene lične rumene kravate.

(poleg petriča in barbike jo bo ponosno nosil tudi lukšičenko press)

Generalu Glanzkopfu niti na misel ne pride, da bi odstopil pred dokončanjem življenjskega projekta.

(srečanje z orbanom in alijevom bo kronal še z obiskom lukašenka in thaçija press)

Poslanka Gombačeva nima pretiranih skrbi, če jo odstranijo iz parlamenta.

(čaka jo mesto predavateljice na fudš press)

Potujoči cirkus Herr Flicka - Šturma se s posebnim programom »Glanzkopf in the Sky with Diamonds« seli iz kraja v kraj po Sloveniji.

(največje zanimivosti v cirkusu so proslavljena konjenica, dresirani kos, pobesneli turk in divja zver press)

General Glanzkopf je upravičeno razočaran nad poročilom KPK.

(manjka vse o orožju, s patrio vred press)


Gensek Ljubo Jaslič v boju za nove zmage predlaga posodobitev imena.

(preimenovanje stranke upokojencev v stranko pokojnih press)

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Slovenija znova na Roško

Vzporednice med tedanjim in današnjim časom

Janez Janša / »Komunisti želijo uničiti našo civilizacijo«

V intervjuju za poljski spletni portal Višegrad24 je Janez Janša povedal, da verjame v teorije zarote o veliki zamenjavi, ki da preti Evropi in zahodni civilizaciji