Dogodki / Tame Impala, CUK Kino Šiška, Ljubljana

12/08 ob 21. uri

Petra Tihole
MLADINA, št. 32, 9. 8. 2013

Vsi tisti, ki ste si sredi vročinskega vala zaželeli doze novorokovske psihedelije, se boste morali po njo odpraviti v Ljubljano. Sredi poletja namreč v Kino Šiška prihajajo avstralski neopsihedeliki Tame Impala, ki imajo pri nas že čvrsto bazo oboževalcev. Koncert bo pospremil nastop hrvaške novinke na glasbeni sceni, mlade splitske kantavtorice Dunje Ercegović, ki nastopa pod imenom Lovely Quinces, nastopila pa bo tudi pop princesa Nadeah – Avstralka, ki živi med Los Angelesom in Parizom in smo jo letos že lahko slišali na tem prizorišču. Nadeah bo dan kasneje, v torek, 13. avgusta, nastopila tudi pred priljubljenim ljubljanskim zbirališčem mladih, Bikofejem.

Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

V središču

Mosadov vohun

Imel sem nalogo, da ključek USB vtaknem v prenosni računalnik tarče, opisuje agent, ki je od leta 2001 približno dve desetletji delal za izraelsko zunanjo obveščevalno službo Mosad

Kultura

Umrla je Milena Zupančič

Slovenska igralka je s svojim ustvarjalnim opusom neizbrisno zaznamovala slovenski kulturni prostor

Naslovna tema

Napad na predsednico

Napadi na predsednico republike, napadi na ustavno sodišče – vse to spada k premišljeni politični taktiki za onemogočanje nadzora nad oblastjo