Dogodki / Festival Pajek, Center kulture Španski borci, Ljubljana

27/09 — 28/09

Petra Tihole
MLADINA, št. 39, 27. 9. 2013

© Miha Fras

Dvodnevnega celovečernega dogodka se je lotila mednarodna skupina umetnikov, ki bo z »umetniško zasedbo« ljubljanskega Kulturnega centra Španski borci ta prostor spremenila v skupni prostor druženja. Tam bo mogoče spremljati plesne predstave, performanse (denimo performans Matica Bobnarja Ko jagenčki obmolknejo), glasbene dogodke in zabave, ki bodo na sporedu med osmo zvečer in drugo zjutraj. Manifestacija se bo 27. septembra ob 20. uri začela angažirano in ostro: z dvojno plesno premiero skupine En KnapGroup v koreografiji Rosane Hribar in Gregorja Luštka ter slovaško-madžarskega koreografa Csaba Molnárja.

Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

»Domobranci ne priznajo, da so bili na napačni strani«

IZJAVA DNEVA

Janez Janša / »Komunisti želijo uničiti našo civilizacijo«

V intervjuju za poljski spletni portal Višegrad24 je Janez Janša povedal, da verjame v teorije zarote o veliki zamenjavi, ki da preti Evropi in zahodni civilizaciji