Dogodki / Glasbeno užitkarjenje v Kinu Šiška

Kate Boy& Teho Teardo&Blixa Bargeld & Bugge Wesseltof & Emika

Petra Tihole
MLADINA, št. 40, 4. 10. 2013

Pestro bo v Kinu Šiška, kjer v petek, 4. oktobra, nastopa skandinavska elektro pop zasedba Kate Boy, za ogrevanje pa skrbi domači avdio-vizualni kolektiv Your Gay Thoughts. 6. oktobra napoveduje vrnitev ikone alter scene, pevca in frontmana kultnih Einstürzende Neubauten Blixo Bargelda, z novim projektom, ki ga je zasnoval skupaj z italijanskim producentom Tehom Teardom. Z novim repertoarjem za solo klavir se v ponedeljek, 7. oktobra, tja vrača inovativni avant jazzovski pianist, skladatelj in producent Bugge Wesseltoft. V sredo, 9. oktobra, pa ne gre zamuditi ene najzanimivejših izvajalk evropske elektronike, Emike.

Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

»Izraela ni napadla tuja država«

IZJAVA DNEVA

Kultura

Konec MTV-ja

Prva 24-urna glasbena TV postaja na svetu po 40 letih ukinja pet programov v Veliki Britaniji. Sledile bodo Francija, Avstralija in na Poljska. 

»To izgleda kot druga svetovna vojna!«

Zakaj se je Trump nad antifašiste spravil z vojsko