Rolanje po sceni
General Glanzkopf je upravičeno jezen na slovenska sodišča, ki mu vztrajno pošiljajo pošto na napačne naslove. (kot da ne vedo, da domuje v noriškem kraljestvu press)
General Glanzkopf je upravičeno jezen na slovenska sodišča, ki mu vztrajno pošiljajo pošto na napačne naslove. (kot da ne vedo, da domuje v noriškem kraljestvu press)
ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
General Glanzkopf je upravičeno jezen na slovenska sodišča, ki mu vztrajno pošiljajo pošto na napačne naslove.
V SDS so pripravljeni podpreti E Koprivnika in njegov Uber, a le če mu malce dodela naziv.
Na nacionalki se bijejo divji boji, kdo bo izkopal več kosti.
Gor Enak Dol Bedak pospešeno nabavlja svinjske polovice v Ihanu.
Odkritje zlorabljavca kobile na hipodromu Stožice ni bilo pozno zato, ker je domnevni storilec nekdanji policist.
Pendrek ministrica je navdušena nad električnimi paralizatorji, saj so pri nekoliko nižji napetosti lahko prvovrstni vibratorji.
Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.
Preberite tudi