Veste, ministri, svoj ogljični odtis?

Zakaj se je vsak minister (tudi okoljski) pripeljal s svojo limuzino?

Beti Trtorebro
15. 3. 2019

Okoljski minister ...

Okoljski minister ...
© Turk Brconja

V torek, 12. marca, se je vlada sestala na Brdu pri Kranju. Vsak minister se je iz Ljubljane pripeljal s svojo limuzino. Bogokletno bi bilo pomisliti, da bi bilo za okolje bolje, če bi se vsi skupaj tja odpeljali z avtobusom, ali bognedaj, da bi se dobili kar v Ljubljani in prihranili minute vožnje, planetu pa namenili kar nekaj manj izpušnih plinov.

Več v fotogaleriji spodaj.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

»Domobranci ne priznajo, da so bili na napačni strani«

IZJAVA DNEVA

Janez Janša / »Komunisti želijo uničiti našo civilizacijo«

V intervjuju za poljski spletni portal Višegrad24 je Janez Janša povedal, da verjame v teorije zarote o veliki zamenjavi, ki da preti Evropi in zahodni civilizaciji