Jožica Svete, Avseniki: Z glavnim stricem iz ozadja bi morali narediti tako kot z Mussolinijem

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
11. 10. 2019

"Bi morali z glavnim stricem iz ozadja narediti tako kot so nekoč naredili z Mussolinijem, za noge in na štrik." (Jožica Svete, nekdanja članica ansambla Avseniki in goreča podpornica Janeza Janše na včerajšnjem protestnem shodu Rešimo Slovenijo na Prešernovem trgu, ki ga je organizirala slovenska desnica; via 24ur.com)

Goreča protestnica Jožica Svete na včerajšnjem shodu desnice

Goreča protestnica Jožica Svete na včerajšnjem shodu desnice
© 24ur.com / Pop TV (posnetek zaslona)

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!