Angela Merkel v samoizolaciji po stiku z okuženim zdravnikom

Nemška kanclerka bo svoje uradne dolžnosti opravljala od doma

IK, STA
23. 3. 2020

Angela Merkel

Angela Merkel
© Foto: Olaf Kosinsky (kosinsky.eu) Licenca: CC BY-SA 3.0-de via Wikimedia Commons

Nemška kanclerka Angela Merkel je morala v hišno samoizolacijo, je sporočil njen tiskovni predstavnik Steffen Seibert. V petek je bila v stiku z zdravnikom, za katerega se je medtem izkazalo, da je okužen z novim koronavirusom, je po poročanju nemške tiskovne agencije dpa pojasnil Seibert.

"Kanclerka se je odločila, da gre v samoizolacijo. Redno jo bodo testirali v prihodnjih dneh. Svoje uradne dolžnosti bo opravljala od doma."

"Kanclerka se je odločila, da gre v samoizolacijo. Redno jo bodo testirali v prihodnjih dneh. Svoje uradne dolžnosti bo opravljala od doma," je še sporočil Seibert.

_jsML85J7dA

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!

Janez Janša / »Komunisti želijo uničiti našo civilizacijo«

V intervjuju za poljski spletni portal Višegrad24 je Janez Janša povedal, da verjame v teorije zarote o veliki zamenjavi, ki da preti Evropi in zahodni civilizaciji