»Nogomet se ni spremenil med prvo in drugo svetovno vojno in se ne bo niti po epidemiji«

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
21. 5. 2020

"Apokaliptična stališča, da moramo počakati na drugi, tretji ali pa celo peti val epidemije, mi niso všeč. Prepričan sem, da se bo v zelo kratkem času vrnil dobri stari nogomet in da bodo na stadionih kmalu tudi nogometni privrženci. Nogomet se ni spremenil med prvo in drugo svetovno vojno in se ne bo niti po epidemiji novega koronavirusa."

(Aleksander Čeferin, predsednik Evropske nogometne zveze, o tem, da ne verjame, da bo koronakriza za vedno spremenila nogomet, v intervjuju za britanski časnik Guardian; via Dnevnik)

Aleksander Čeferin, predsednik Uefe

Aleksander Čeferin, predsednik Uefe
© Uroš Abram

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!