»Nekateri se želijo na vsak način okužiti, da bi prejeli potrdilo o prebolevnosti«

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
13. 4. 2021

"Opazili smo, da je pri ljudeh nevarna praksa, da se želijo na vsak način okužiti, da bi dobili potrdilo, da so virus preboleli. Poleg tega so različna poročila o goljufanju pri testih. Z večjo dostopnostjo do cepljenja se bo tudi to, da je nekdo že prebolel covid, verjetno umaknilo s seznama ugodnosti pri prehajanju čez mejo."

(Mateja Logar, vodja svetovalne skupine pri ministrstvu za zdravje, na vladni novinarski konferenci o tem, da vse bolj opažajo širjenje nevarnega trenda)

Mateja Logar

Mateja Logar
© Uroš Abram

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Intervju

»Janša je stavil na napačnega konja«

Achiya Schatz, nekdanji izraelski specialec, strokovnjak za dezinformacije