»Jaz sem tisti, ki se bo odločil, kaj z mandatom, nihče drug«

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
14. 4. 2021

"Ta mandat poslanca je moj, v stranki SMC sem dobil največji odstotek glasov, še enkrat več, kot je bilo povprečje stranke, in skoraj 50 odstotkov več glasov kot prvi poslanec za mano. Sprejel bom odgovorno odločitev do stranke in gospodarstva."

"Še enkrat bom ponovil, da je mandat moj, da sem jaz tisti, ki se bo odločil, kaj bo naredil z mandatom, nihče drug, to odločitev, ki jo bom sprejel, bom sprejel, ker bom tako mislil. Delam pa to, kar delam, z veseljem in verjamem, da lahko tukaj več pripomorem slovenskemu gospodarstvu."

(Gospodarski minister in podpredsednik vlade Zdravko Počivalšek v oddaji Studio City na TV Slovenija je glede svoje vrnitve v poslanske klopi dejal, da je to skrajna možnost)

Zdravko Počivalšek

Zdravko Počivalšek
© Studio City / RTV SLO

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!