»Na ulici lahko vsakega pozdravimo z dvignjeno glavo in mu pogledamo v oči. Kaj pa oni?«

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
30. 5. 2021

"Vlada naj odstopi, predsednik republike naj razpiše volitve in protesti ne bodo več potrebni, ker bodo lahko ljudje na volitvah izrazili svoje mnenje. Marsikaj je možno kupiti, tudi parlamentarne glasove, a privilegija, da greš svobodno med ljudi brez specialnih enot, se ne da kupiti. Na ulici lahko vsakega pozdravimo z dvignjeno glavo in mu pogledamo v oči. Kaj pa oni?"

(Marjan Šarec, predsednik LMŠ, o tem, da naj gredo poslanke in poslanci koalicije med ljudi na trge in ulice, če to (z)morejo in naj pred ljudmi zagovarjajo obstoječo vlado; via spletna stran LMŠ)

Marjan Šarec

Marjan Šarec
© Borut Krajnc

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!