Odziv Generala Glanzkopfa na besedni napad protestnikov na Kredarici, češ da »ima Polje dan odprtih vrat«, je bil poznavalski. (iz osebne izkušnje press)

 

Zakup člankov

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?

Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal ali Google Pay

Tedenski zakup ogleda člankov
Za ta nakup se je potrebno .

4,5 €

Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine.

Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje:

Rolanje po sceni

Odziv Generala Glanzkopfa na besedni napad protestnikov na Kredarici, češ da »ima Polje dan odprtih vrat«, je bil poznavalski. (iz osebne izkušnje press)

Generalni Whathefuck RTV Slovenija je zaskrbljen zaradi položaja po odstavitvi direktorice televizije. (gledanost nacionalke v kabinetu generala glanzkopfa je močno zrasla, še vedno pa je v celoti v išja od gledanosti nova24tv press)

Tonko in Bademaister Počivalšek - Hlod sta se na seji vlade zavzela za obvezne analne PCR-teste vseh zaposlenih v državni upravi. (tudi tistih cepljenih press)

Vsa prizadevanja Bademaistra Hloda pri iskanju novega imena za prihodnjo identiteto stranke so zaman. (edino primerno ime – sds – je že zasedeno press)

Talibi se na ponudbo Logarja - Klona, da v Kabul pošlje slovenskega veleposlanika, ne bodo odzvali recipročno. (v sloveniji so že zadovoljivo zastopani s sedanjo vlado press)

Talibi si prizadevajo za spravo in resno razmišljajo o angažiranju Barbike za pomoč pri izvedbi dialoga med feministkami in zagovorniki šeriatskega prava. (če mu v sloveniji uspeva dialog med nacisti in komunisti, ni hudič, da ne bo rezultatov tudi v afganistanu press)