Logar: »Ukrepi so dobri, dokler jih nam ni potrebno upoštevati«

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
17. 11. 2021

"Trenutna epidemiološka situacija v Sloveniji je odraz ekstremnega egoizma. Ukrepi so dobri in primerni, dokler jih nam ni potrebno upoštevati in izvajati … Žal časa ni več in vsi moramo prispevati svoj del, samo tako bodo šole ostale odprte in zdravstveni sistem ne bo odpovedal."

(Mateja Logar, vodja posvetovalne skupine za covid-19 pri ministrstvu za zdravje, na Twitterju o tem, da je trenutna epidemiološka situacija v Sloveniji odraz ekstremnega egoizma)

Mateja Logar

Mateja Logar
© Uroš Abram

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Intervju

»Janša je stavil na napačnega konja«

Achiya Schatz, nekdanji izraelski specialec, strokovnjak za dezinformacije