Volitve v izrednem stanju
V teh časih Rusi nimajo carja Ivana Groznega, ampak Vladimirja Groznega. Ivana Groznega imamo mi.
Vladimir Grozni je na čelu velike države z veliko in močno vojsko. Zato si je lahko privoščil invazijo na sosednjo, tudi veliko in močno državo.
Naš Ivan Grozni je na čelu majhne in šibke države. Ne more napasti nobene sosednje države, ker so vse večje in imajo močnejše vojske.
Edina država, ki je dovolj šibka, da jo lahko napade, je Slovenija. Za preizkus je že uresničil invazijo na Ljubljano, 5. oktobra 2021 jo je napadel z robokopi v polni bojni opremi, s policijskimi psi, konjenico, vodnim topom, ki je imel v vodo primešan plin, in plinskimi bombami. Zmagal ni, Ljubljančani smo ostali hrabri in ponosni, čeprav v solzah, in smo nadaljevali odpor s petkovimi protesti, govori, glasbo in transparenti.
Ostala je še cela Slovenija. Slovenijo bo napadel, po dolgem uvodu tridesetih let, 24. aprila 2022.
Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.