Plošča / Daniel Caesar: NEVER ENOUGH

2023, Republic

Borja Borka
MLADINA, št. 15, 14. 4. 2023

Kadar govorimo o Torontu in r & b-ju, samodejno v hipu pomislimo na Draka. Ne gre drugače. A mesto je v zadnjih letih postreglo z marsikaterim prepričljivejšim glasom od osladnega popevkarja. Eden od teh je Daniel Caesar, ki je že z v gospel precej namočenim prvencem leta 2017 dosegel veliko. Njegov tretji album se začne s posnetkom, ob katerem takoj pomislimo na zasedbo BADBADNOTGOOD. Ker ta na njem sodeluje! Album je pričakovano sestavilo kar nekaj prvoligašev – Raphael Saadiq, Mark Ronson, Rami ... in NEVER ENOUGH (zato) zveni razdrobljeno, pa tudi razvlečeno, skoraj v celoti baladno, sanjavo, medlo in brez pravega tempa. Brezhibnost brez domišljije.

Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Zmaga sindikatov

Božičnica bo, a to je bila ena od redkih sindikalnih zmag v zadnjih desetletjih

Intervju

»Danes ne gre samo za to, da je resnica nepomembna. Cilj je resnico uničiti.«

Éric Fassin, sociolog

Naslovna tema

Dovolj nasilja

Če bosta policija in pravosodje še naprej delovala neobčutljivo in nasilja ne bosta obravnavala prednostno, bosta nasilnežem pošiljala enako sporočilo kot doslej. Da se nasilje izplača.