Naslovnica zadnje letošnje Mladine / Kdo je osebnost leta?

Osebnost leta so milijarderji, ki želijo prevzeti države in prihodnost

Uredništvo
26. 12. 2024

V petek (takoj po praznikih) izide zadnja letošnja Mladina! V 52. letošnji številki, ki bo pri prodajalcih časopisov in na naši spletni strani na voljo od 27. decembra, razkrivamo, zakaj smo za osebnost leta 2024 izbrali milijarderje, ki želijo prevzeti države in prihodnost. V zadnji letošnji Mladini boste lahko prebrali tudi obsežen pregled leta ter veliko aktualnih in poglobljenih vsebin, ki vam bodo krajšale prednovoletne ure. Za ilustracijo na naslovnici je poskrbel nagrajenec Prešerenovega sklada in naš hišni karikaturist Tomaž Lavrič.

Želimo vam vse dobro v prihajajočem letu 2025 in se beremo kmalu! Naslednja številka Mladine izide v petek, 3. januarja, ne pozabite pa tudi na našo posebno edicijo o antifašizmu, ki bo na prodajnih policah in v naši spletni trgovini na voljo od petka, 27. decembra. Srečno!

NA TEJ SPLETNI POVEZAVI SE LAHKO NAROČITE NA MLADINO >>

Lahko nam tudi pišete na e-naslov narocnine@mladina.si ali na poštni naslov Mladina, Dunajska 51, Ljubljana.

Dosegljivi smo tudi na telefonski številki 01 230 65 30.

MLADINA 52 2024: OSEBNOST LETA

MLADINA 52 2024: OSEBNOST LETA
© Tomaž Lavrič / Mladina

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

V središču

Cerkvena protičlovečnost

Se bomo čez nekaj let znašli v vzdušju predvojne Slovenije, v kateri je Cerkev dirigirala vse politično in družbeno življenje?

Intervju

»Romski otroci smo imeli svoje razrede, pouk je potekal v barakah poleg šole«

Nataša Brajdič, romska aktivistka

Naslovna tema

Pustite nas pri miru

Cerkev si lasti pravico, da odloča o življenju od spočetja do smrti. Ostalim pa tega ne dovoli.