SDS se z razlogom ni pridružila Tonku in Klonu pri interpelaciji Poklukarja. (saj povsem ustrezno nadaljuje delo hojskača v odstopu press)
Zakup člankov
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
SDS se z razlogom ni pridružila Tonku in Klonu pri interpelaciji Poklukarja. (saj povsem ustrezno nadaljuje delo hojskača v odstopu press)
Sodeč po samooglaševanju novopečenega političnega podjetnika Barbike v Intervjuju na RTV, bo morala Komisija za prepričevanje korupcije razširiti polje delovanja. (na zlorabo bivšega položaja press)
Šef NLB Blodnjak se bo v skladu s ciljem dobičkov banke – New Yorkom – in svojimi politično-davčnimi nazori končno odpovedal nazivu »dobri človek« in bo kandidiral za ustrezno identiteto. (»dobri američan«, stalno bivališče monaco press)
General Glanzkopf ničesar ne prepušča naključju in bo v ustavno sodišče skušal inštalirati kvadroglavega Matoza. (če na naslednjih volitvah ne zmaga z ustavno večino, bo vladal ob pomoči ustavnega sodišča press)
Tonko je v hudi dilemi: vztrajati pri zavračanju koalicije z Generalom Glanzkopfom in izgubiti predsedniški stolček v NSi. (ali požreti obljubo in ga vseeno izgubiti press)
Znano je, da so gosi z gaganjem rešile Rim pred barbari; Slovenijo po njihovem zgledu rešuje Vida Čadonič Špelič. (s kokodakanjem press)