Velenjska SDS bo podrla Titov spomenik, a le doprsno. (tja bo postavila generala glanzkopfa press)
Zakup člankov
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
Velenjska SDS bo podrla Titov spomenik, a le doprsno. (tja bo postavila generala glanzkopfa press)
V Kmetijsko-gozdarski zbornici niso nasprotovali novosprejetemu zakonu o varstvu živali, vse dokler predsednik podgoršek ni spil kave. (na trstenjakovi press)
Ko gre za preganjanje slovenščine na avstrijskem Koroškem, je molk Generala Glanzkopfa razumljiv. (tudi v noriškem kraljestvu je štela le nemščina press)
Ko bo Mojca Škrinjar, jurišnica Generala Glanzkopfa, prevzela šolsko ministrstvo, bodo vsi podpisniki peticije za Palestino leteli iz šol. (jim bo pa zagotovila zastonj sadni jogurt, ki ga ni bilo v komunizmu press)
Trump je pri izgonu »latinosov« navaden amater. (moral bi se poučiti pri lojzetu prdonji in bavčaritateju, ki sta z enim zamahom izbrisala 28 tisoč odvečnih press)
Dobri človek in Američan iz NLB Blodnjak obljublja – če zamenjaš banko za NLB, lahko greš na Maldive. (v prvo poslovalnico nlb v davčni oazi press)