Manipulator

MLADINA, št. 22, 30. 5. 2008

Človek Zver je uvedel brezplačen vrtec za drugega otroka.  (prvega pa lahko oddaste v rejo press)

Človek Zver je uvedel brezplačen vrtec za drugega otroka. (prvega pa lahko oddaste v rejo press)

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 22, 30. 5. 2008

Človek Zver je uvedel brezplačen vrtec za drugega otroka.  (prvega pa lahko oddaste v rejo press)

Človek Zver je uvedel brezplačen vrtec za drugega otroka.

(prvega pa lahko oddaste v rejo press)

Pahorja pri vhodu v diskoteko vprašajo za osebno. »Pa saj veste, kdo sem jaz! Sem vendar Borut Pahor.« A redar le terja osebni dokument, in ker ga Pahor nima, mu reče: »Vsaka od znanih osebnosti, ki so prišle k meni, je morala pokazati neko znanje in z njim dokazati, da je prava oseba. Zahovič je na primer pol ure žongliral pred vrati. Kaj pa lahko vi pokažete?« Pahor pomisli in reče: »Veste, jaz pa v bistvu nič ne znam.« Redar se nasmehne: »Potem pa kar naprej, gospod Pahor.«

Janez Pipan ima precej hudo hibo.

(v drami mu je spodletelo predvsem zato, ker tudi on ni končal teološke fakultete press)
 

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Mladina INTERVJU 2026 / Kdo so naši poletni sogovorniki?

Posebna številka Mladine je že pri prodajalcih časopisov

Je želel državni zbor prikriti obisk izraelske veleposlanice?

V Slovenijo prihaja izraelska veleposlanica Ruth Koen-Dar