Kulturniška / Kulturniška

MLADINA, št. 7, 19. 2. 2009

“Da, a nisem bil izbran. Se pravi, da ni kuhinje. [Napisal sem jo] za fante, ki nimajo nobenih botrov, nobene založbe - Zaka’ pa ne. Ker pišem domoljubna besedila, je bil naslov pesmi Slovenija smo ljudje, imam pa že v pripravi novo, I Feel Slovenia,” je o svojem neuspešnem sodelovanju na letošnji Emi v Vikendu pripovedoval pomočnik direktorja TVS in avtor himne SDS Igor Pirkovič.

“Da, a nisem bil izbran. Se pravi, da ni kuhinje. [Napisal sem jo] za fante, ki nimajo nobenih botrov, nobene založbe - Zaka’ pa ne. Ker pišem domoljubna besedila, je bil naslov pesmi Slovenija smo ljudje, imam pa že v pripravi novo, I Feel Slovenia,” je o svojem neuspešnem sodelovanju na letošnji Emi v Vikendu pripovedoval pomočnik direktorja TVS in avtor himne SDS Igor Pirkovič.
© Borut Krajnc

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 7, 19. 2. 2009

“Da, a nisem bil izbran. Se pravi, da ni kuhinje. [Napisal sem jo] za fante, ki nimajo nobenih botrov, nobene založbe - Zaka’ pa ne. Ker pišem domoljubna besedila, je bil naslov pesmi Slovenija smo ljudje, imam pa že v pripravi novo, I Feel Slovenia,” je o svojem neuspešnem sodelovanju na letošnji Emi v Vikendu pripovedoval pomočnik direktorja TVS in avtor himne SDS Igor Pirkovič.

“Da, a nisem bil izbran. Se pravi, da ni kuhinje. [Napisal sem jo] za fante, ki nimajo nobenih botrov, nobene založbe - Zaka’ pa ne. Ker pišem domoljubna besedila, je bil naslov pesmi Slovenija smo ljudje, imam pa že v pripravi novo, I Feel Slovenia,” je o svojem neuspešnem sodelovanju na letošnji Emi v Vikendu pripovedoval pomočnik direktorja TVS in avtor himne SDS Igor Pirkovič.
© Borut Krajnc

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Naslovna tema

Ljudska fronta 2026

Kako se v spremenjenih razmerah upreti radikalnemu preoblikovanju oblasti?

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!