kritiki / Jazz in art kamp Kranj
Festival slikarstva in jazza, Kranj

Lojze Krajnčan, dirigent in skladatelj: “Sam sem bil na štirih koncertih in sem nad festivalom navdušen. Festival je v Kranju zelo dobrodošel, saj se v tem času nič ne dogaja, hkrati pa je bil Pungart ob lepem vremenu odlično zbirališče za ljubitelje jazza. Obisk kampa je vsako leto večji, kar pomeni, da se zanimanje za jazz veča. Ker v Sloveniji na glasbeni akademiji ni oddelka za jazz in morajo naši študentje v tujino, je kamp lepo dopolnilo tej pomanjkljivosti slovenskega šolstva.”
© Miro Majcen
