Plošče / Dying Fetus: Descent Into Depravity

2009, Relapse Records

666
MLADINA, št. 45, 12. 11. 2009

+ + + + +

 

 

Ker je skupina Dying Fetus nekako vedno prisegala na popolno tehnično podkovanost sodelujočih glasbenikov, bi bilo že skoraj sramotno pričakovati, da bo v ponudbi tokrat kaj drugega kot pa dovršeni deathgrind. Descent Into Depravity ponuja prav to, kar je bilo pričakovati, tehnični deathgrind, ki je dosegel še malce višjo stopnjo kompozicijske umetelnosti kot na prejšnji plošči War Of Attrition. Na srečo pa skupina še vedno ni preklopila na popolno ali, bolje, pravoverno death metal godbeno govorico in še vedno nosi v sebi obilico jeznoritega in uporniškega hardcora, kar je med drugim moč razbrati tudi iz priloženih besedil. Več kot primerno za slehernega privrženca hitre, glasne in agresivne godbe, ki ne pozna nikakršnih kompromisov. Jezno.


ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


666
MLADINA, št. 45, 12. 11. 2009

+ + + + +

 

 

Ker je skupina Dying Fetus nekako vedno prisegala na popolno tehnično podkovanost sodelujočih glasbenikov, bi bilo že skoraj sramotno pričakovati, da bo v ponudbi tokrat kaj drugega kot pa dovršeni deathgrind. Descent Into Depravity ponuja prav to, kar je bilo pričakovati, tehnični deathgrind, ki je dosegel še malce višjo stopnjo kompozicijske umetelnosti kot na prejšnji plošči War Of Attrition. Na srečo pa skupina še vedno ni preklopila na popolno ali, bolje, pravoverno death metal godbeno govorico in še vedno nosi v sebi obilico jeznoritega in uporniškega hardcora, kar je med drugim moč razbrati tudi iz priloženih besedil. Več kot primerno za slehernega privrženca hitre, glasne in agresivne godbe, ki ne pozna nikakršnih kompromisov. Jezno.


Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!