Kulturniška / Kulturniška

MLADINA, št. 47, 26. 11. 2009

“Drugače bi bilo predvsem to, da bi imeli veliko manj nastopov. Bil sem suženj svojega poklica, žena in otroci pa mene. Bolje je bilo šele proti koncu kariere, ko smo lahko sami odločali, koliko nastopov bomo imeli in koliko časa bodo trajali,” je na vprašanje, kaj bi bilo drugače, če bi lahko še enkrat izživel kariero z Avseniki, v Dnevnikovem Objektivu odgovoril 80-letni Slavko Avsenik.

“Drugače bi bilo predvsem to, da bi imeli veliko manj nastopov. Bil sem suženj svojega poklica, žena in otroci pa mene. Bolje je bilo šele proti koncu kariere, ko smo lahko sami odločali, koliko nastopov bomo imeli in koliko časa bodo trajali,” je na vprašanje, kaj bi bilo drugače, če bi lahko še enkrat izživel kariero z Avseniki, v Dnevnikovem Objektivu odgovoril 80-letni Slavko Avsenik.
© Denis Sarkić

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 47, 26. 11. 2009

“Drugače bi bilo predvsem to, da bi imeli veliko manj nastopov. Bil sem suženj svojega poklica, žena in otroci pa mene. Bolje je bilo šele proti koncu kariere, ko smo lahko sami odločali, koliko nastopov bomo imeli in koliko časa bodo trajali,” je na vprašanje, kaj bi bilo drugače, če bi lahko še enkrat izživel kariero z Avseniki, v Dnevnikovem Objektivu odgovoril 80-letni Slavko Avsenik.

“Drugače bi bilo predvsem to, da bi imeli veliko manj nastopov. Bil sem suženj svojega poklica, žena in otroci pa mene. Bolje je bilo šele proti koncu kariere, ko smo lahko sami odločali, koliko nastopov bomo imeli in koliko časa bodo trajali,” je na vprašanje, kaj bi bilo drugače, če bi lahko še enkrat izživel kariero z Avseniki, v Dnevnikovem Objektivu odgovoril 80-letni Slavko Avsenik.
© Denis Sarkić

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Intervju

»Janša je stavil na napačnega konja«

Achiya Schatz, nekdanji izraelski specialec, strokovnjak za dezinformacije