Kulturniška / Kulturniška

MLADINA, št. 21, 26. 5. 2011

“Tudi novi nacionalni program za kulturo in želje po privatizaciji filmskega studia Viba ter nedorečenost filmskih proračunov na nek način jemljejo motivacijo tudi študentom, saj prej ali slej začutijo, da je do filma težko priti, da je film pravzaprav nekaj, kar se ti zgodi enkrat na pet let, skratka začutijo, da s tem ne morejo zadovoljiti ustvarjalne žilice in navdiha,” je v Večerovi prilogi V soboto o zaviranju kreativnosti pri nas razmišljal režiser Marko Naberšnik.

“Tudi novi nacionalni program za kulturo in želje po privatizaciji filmskega studia Viba ter nedorečenost filmskih proračunov na nek način jemljejo motivacijo tudi študentom, saj prej ali slej začutijo, da je do filma težko priti, da je film pravzaprav nekaj, kar se ti zgodi enkrat na pet let, skratka začutijo, da s tem ne morejo zadovoljiti ustvarjalne žilice in navdiha,” je v Večerovi prilogi V soboto o zaviranju kreativnosti pri nas razmišljal režiser Marko Naberšnik.
© Borut Krajnc

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 21, 26. 5. 2011

“Tudi novi nacionalni program za kulturo in želje po privatizaciji filmskega studia Viba ter nedorečenost filmskih proračunov na nek način jemljejo motivacijo tudi študentom, saj prej ali slej začutijo, da je do filma težko priti, da je film pravzaprav nekaj, kar se ti zgodi enkrat na pet let, skratka začutijo, da s tem ne morejo zadovoljiti ustvarjalne žilice in navdiha,” je v Večerovi prilogi V soboto o zaviranju kreativnosti pri nas razmišljal režiser Marko Naberšnik.

“Tudi novi nacionalni program za kulturo in želje po privatizaciji filmskega studia Viba ter nedorečenost filmskih proračunov na nek način jemljejo motivacijo tudi študentom, saj prej ali slej začutijo, da je do filma težko priti, da je film pravzaprav nekaj, kar se ti zgodi enkrat na pet let, skratka začutijo, da s tem ne morejo zadovoljiti ustvarjalne žilice in navdiha,” je v Večerovi prilogi V soboto o zaviranju kreativnosti pri nas razmišljal režiser Marko Naberšnik.
© Borut Krajnc

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!