Rolanje po sceni

MLADINA, št. 46, 19. 11. 2003

Francisco y Rode el Conquistador je odločen glede uvedbe verouka v državne šole. (poanta pouka bo, da se slovenec ni razvil iz opice, ampak iz neke vrste argentinskega hominida, ki je že v zgodnji fazi razvoja znal nemško, zlasti pa besede "heil fuehrer" press)

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 17,00 EUR dalje.


MLADINA, št. 46, 19. 11. 2003

Francisco y Rode el Conquistador je odločen glede uvedbe verouka v državne šole.

(poanta pouka bo, da se slovenec ni razvil iz opice, ampak iz neke vrste argentinskega hominida, ki je že v zgodnji fazi razvoja znal nemško, zlasti pa besede "heil fuehrer" press)

Glede na nedotakljivost in nezmotljivost Dimsija Osvoboditelja bodo njegovo diplomatsko akademijo najverjetneje odprli kar pri teološki fakulteti.

(oddelek za čudeže in vnebovzetje press)

Ljubljeni vodja si pri Odboru za prireditev vstopa v EU srčno prizadeva, da bi ob vstopu Slovenije pripravili letalski miting.

(vsaj enkrat bi lahko preizkusili njegovega sokola press)

Najbolj radostna novica prihaja iz Amerike - vse kaže, da bomo bogatejši za še en doktorat.

(bonsai je šel spet čez lužo press)

V srednji Evropi so varčevalci začeli panično nabavljati kitajske računalnike in vaditi računanje na prste.

(za glavnega bankirja tja prihaja sigmaman marko voljč press)

Dr. Bonaventura Slavko Gaber je glede uvedbe verouka v šole pripravljen na kompromis.

(pripravljen je popustiti, če francisco y rode postane osebni wojtylov tajnik, štuhec pa argentinski nadškof press)

Razvpita Cesta dveh cesarjev v Ljubljani, kjer bo Zvezda Danica - zaradi vztrajanja znanih eldeesovcev v MOL - kmalu postavila mogočno džamijo, se bo v bližnji prihodnosti preimenovala.

(cesta prijateljstva cesarja in sultana press)

Ker ima že poln k. ministrovanja, se je Tea Petrin odločila obrniti list in odpreti frizerski salon.

(specialiteta bo frizura na petardo press)

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Bi šli na ulice zato, da bi Stevanoviću dopovedali, naj odstopi?

IZJAVA DNEVA

Izraelsko veleposlaništvo v Ljubljani že septembra

To bo prvo izraelsko veleposlaništvo v Sloveniji

Desnica pripravlja ustavno obtožbo zoper predsednico republike

Peter Jambrek Nataši Pirc Musar očita "ogrožanje državne varnosti", saj se "druži z ruskimi državljani"