Marjan Podobnik: »Če bi bilo potrebno, bi še enkrat nahrulil ljudi«

IZJAVA

Uredništvo
25. 4. 2020

"Ponosen sem, da sem posredoval. Če bi bilo potrebno, bi še enkrat nahrulil ljudi, ker ko gre za res morajo ljudje in uradniki delati, kar je dobro za državo ... To sem storil zaradi skrajne ogorčenosti, ker je zaradi zavlačevanja njegovih podrejenih prišlo do enomesečnega zamika pri dostavi kakovostnih mask po najugodnejši ceni."

(Marjan Podobnik (SLS) je v izjavi za Pop TV potrdil, da je posredoval za angažiranje podjetja Dobnik Trade pri dobavi zaščitnih mask in da je "zelo povzdignil glas" v pogovoru z Antonom Zakrajškom, nekdanjim direktorjem blagovnih rezerv) 

Marjan Podobnik

Marjan Podobnik
© posnetek iz četrtkove oddaje Tarča na TV Slovenija

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!