Manipulator

© Tomaž Lavrič
»Menim, da je osnovni problem to, da ljudje sploh ne vedo, kaj pedofilija je. Kot rečeno, če nekdo umiva otroka ali pa mu da lupčka, tudi če je to ritka, to še ne pomeni, da gre za pedofilijo. Včasih je bilo to ljubkovanje, zdaj pa je takoj sum.«
»Ali otrok na posnetku kaj reče? Morda pa me je zmerjal.«
»Brez setve ni žetve - za to ni treba imeti statusa kmeta in to bi Janša že moral vedeti, ko se je spraševal, zakaj so prazne. Kašče so prazne, ker prej ni nihče sejal.«
»Nekaj odškodninskega denarnega toka iz Dela v SDS bo gotovo 'steklo', ko bo na sodišču izrečena pravnomočna sodba zaradi njihove ponedeljkove laži.«
»Imam tak občutek, kot da bi Green Peace obsodili, da ubija kite v oceanu.«
»Pogled v tla je znak, da potrebuje družbo, zato pristopimo.«
»Gledam Jadranko Kosor, kako čaka, da Pahor izstopi iz črne limuzine, živčno se nasmiha, si popravlja krilo, vsa je iz sebe, popravlja si kostimček, skratka, videti je kot vsaka hrvaška gimnazijka, ki čaka, da se prikaže tisti frajer iz tretjega b. Pahor pa medtem na zadnjem sedežu golta pepermintove bonbone.«
»Mislimo, da so verjetno »sfrizirani«, ker so nenormalno visoki.«
»Šport vedno sestavljajo zmage in porazi. Ko zmagaš, si Kek, ko izgubiš, si pač Kekec, čeprav je Kekec v slovenski mitologiji pozitivna osebnost.«
Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.