Manipulator / NATO-kulturniki
Honorarji za proslavo ob vstopu v NATO

Oto za Nato
© Borut Krajnc
Vstop Slovenije v militaristično organizacijo NATO so naši severnoatlantski borci primerno proslavili v Cankarjevem domu. Ob vstopu v največji vojaški ustroj si je politična elita zaželela kulturne ceremonije, ki je davkoplačevalce skupaj stala 10 milijonov SIT.