Manipulator / Sporočila svete Marije

Mati božja in njeni vsakodnevni napotki na spletu

Sebastijan Ozmec
MLADINA, št. 23, 17. 6. 2007

Danes vernikom ni treba več niti v cerkev. Prek monitorja se lahko spovejo, dobijo odpustek ali kakršenkoli nasvet. Po novem slovenskim vernikom prek bloga na spletu (http://blagoslov.blog.siol.net) svetuje celo sama mati Jezusa Kristusa, Marija. "Jaz Marija govorim vsem dušam, ki so prisotne na zemlji, da bi jim olajšala trenutke bivanja kateri so iz dneva v dan bolj zaskrbljujoči. Drage duše, čas je da storite nekaj zase in svoje najbljižje, mišljeno tudi za okolico," prek bloga poziva, naj se pripravimo na vnovični prihod njenega sina. Bomo ob takem nadnaravnem blogu sploh še potrebovali cerkev ali se bo tudi sam bog začel osebno, brez posrednikov, oglašati vernikom? Očitno še ne tako kmalu, saj se pri predstavitvi strani vseeno izkaže, da po tipkovnici ne tipka nevidna božja roka, ampak reinkarnirana devica Marija: "V tem življenju se predstavljam z imenom Blanka (...) V tem telesu in tem življenju služim po nalogi, katera mi je dodeljena ob samem rojstvu. Svoje prinešeno in pridobljeno znanje posredujem drugim, če to želijo. Moja komunikacija je osredotočena na samo Sveto Marijo, katere duša je v mojem telesu."

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


Sebastijan Ozmec
MLADINA, št. 23, 17. 6. 2007

Danes vernikom ni treba več niti v cerkev. Prek monitorja se lahko spovejo, dobijo odpustek ali kakršenkoli nasvet. Po novem slovenskim vernikom prek bloga na spletu (http://blagoslov.blog.siol.net) svetuje celo sama mati Jezusa Kristusa, Marija. "Jaz Marija govorim vsem dušam, ki so prisotne na zemlji, da bi jim olajšala trenutke bivanja kateri so iz dneva v dan bolj zaskrbljujoči. Drage duše, čas je da storite nekaj zase in svoje najbljižje, mišljeno tudi za okolico," prek bloga poziva, naj se pripravimo na vnovični prihod njenega sina. Bomo ob takem nadnaravnem blogu sploh še potrebovali cerkev ali se bo tudi sam bog začel osebno, brez posrednikov, oglašati vernikom? Očitno še ne tako kmalu, saj se pri predstavitvi strani vseeno izkaže, da po tipkovnici ne tipka nevidna božja roka, ampak reinkarnirana devica Marija: "V tem življenju se predstavljam z imenom Blanka (...) V tem telesu in tem življenju služim po nalogi, katera mi je dodeljena ob samem rojstvu. Svoje prinešeno in pridobljeno znanje posredujem drugim, če to želijo. Moja komunikacija je osredotočena na samo Sveto Marijo, katere duša je v mojem telesu."

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

»Domobranci ne priznajo, da so bili na napačni strani«

IZJAVA DNEVA

Janez Janša / »Komunisti želijo uničiti našo civilizacijo«

V intervjuju za poljski spletni portal Višegrad24 je Janez Janša povedal, da verjame v teorije zarote o veliki zamenjavi, ki da preti Evropi in zahodni civilizaciji