Ko je v ponedeljek iz monitorja pogledal naslov Samomorilski napad v Istanbulu, mi je šla skozi možgane ena sama misel: Samo naj med mrtvimi ne bodo Nemci, naj ne bodo Nemci. Seveda so bili Nemci.
Janko Lorenci: Še zatišje?
Nihanje odnosa do begunske krize
Bernard Nežmah: Bahaška politika
Politični diskurzi pretiravanja
Dr. Bogomir Kovač: Še ena druga pot?
Zdi se, da smo strateško izjemno organizirana in usmerjena država, pa velja ravno nasprotno. Naše strategije niso medsebojno podprte, nimajo nastavka v politikah in menedžmentu sprememb.
Vlado Miheljak: Lahko je še slabše
– upajmo, da res
N'toko: Šovinisti
Spolno nasilje ni posledica nekakšnega kulturnega nesporazuma. Kölnski napadalci so točno vedeli, da počnejo prepovedano stvar.
Preberite tudi
V središču
Kam izginja osebni zdravnik?
Direktorica Zdravstvenega doma Ljubljana opozarja na resnično težavo pomanjkanja zdravnikov in na konkurenco koncesionarjev. A iz pravilno postavljene diagnoze ne sledi, da je administrativni dan prava rešitev.
Naslovna tema
Proti Sloveniji
Zakaj Tanja Fajon ni smela postati Slovenka na najvišjem položaju v administraciji Evropske unije