mladinamit

MLADINA, št. 46, 18. 11. 2011

SMISEL ŽIVLJENJA JE LEŽANJE NA JAHTI

Poroča BETI TRTOREBRO

Uredništvo Mladinamita se je dokopalo do dokaza, da je bil Gregor Virant po prenehanju ministrske funkcije res brezposeln. Družino je peljal na križarjenje po Karibih in užival v brezdelju. To pa je neprecenljivo. 66.175,58 evra gor ali dol.


Draga bralka, dragi bralec. Kdor želi danes ohraniti trezno glavo, mora imeti dostop do kakovostnih informacij.
Svet je, žal, nasičen z informacijskim šumom, dobre in premišljene analize, komentarji, recenzije in napovedi pa so v Mladini dostopni zgolj naročnikom. Ta prispevek smo za vas izjemoma odklenili.
Naredite tudi vi kaj zase, postanite naš naročnik in preizkusite Mladinin učinek.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

V središču

Dobički za cerkev

Podatki o poslovanju cerkvenih podjetij razkrivajo visok dobiček. Na ministrstvo za finance se je vrnila Kristina Šteblaj, dosedanja direktorica ključnega podjetja slovenske katoliške cerkve.

V središču

RTV – Radio Televizija Vlade

Bi res radi živeli v državi, kjer bi bila RTV Slovenija odvisna od oblasti in njenih vsakoletnih proračunskih nakazil?

V središču

Mučene rejne živali

Zakaj iz leta v leto odkrivamo vedno nove kmetije, polne obnemoglih, poginulih in trohnečih rejnih živali