ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal, Apple Pay ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


MLADINA, št. 33, 16. 8. 2024

Robert v kajaku na divjih vodah leta 2022

Robert v kajaku na divjih vodah leta 2022
© Turk Brconja

Robert v kajaku na mirnih vodah leta 2024

Robert v kajaku na mirnih vodah leta 2024

Robertu Golobu je uspelo preveslati vse brzice zadnjih dveh let in končno zapluti v mirnejše vode. Veslati pač zna zagotovo najbolje med vsemi politiki, ti pa so boljši v bruhanju ognja, zlivanju žolča in mlatenju slame. Slovenija ima srečo, morje ga ni vzelo.


*Vmes si je pristrigel pričesko in našel novo princesko.


Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Uvodnik

Grega Repovž: Spet tam

Naslovna tema

Višji DDV za ljudi

Nižji davki za bogate

Zbiranje podpisov za referendum proti politični policiji 

Do 14. julija je treba zbrati 40.000 overjenih podpisov volivk in volivcev