Rolanje po sceni
S spretnim krmiljenjem med Brusljem in Vatikanom Cmerar korak za korakom vse uspešneje razbija stereotipe o Sloveniji kot banana republiki. (ostal bo le olupek press)
S spretnim krmiljenjem med Brusljem in Vatikanom Cmerar korak za korakom vse uspešneje razbija stereotipe o Sloveniji kot banana republiki. (ostal bo le olupek press)
ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
S spretnim krmiljenjem med Brusljem in Vatikanom Cmerar korak za korakom vse uspešneje razbija stereotipe o Sloveniji kot banana republiki.
Kahli Ehjavcu se utegne posrečiti veliki met – pomagati prebežnikom in rešiti pokojninsko blagajno.
Zadnji še živeči jugoveleposlanik Petrić in ustavno sodišče imata velikanske zasluge za nastanek nove medijske hiše.
Nova slovenska zaveza je za potrebe sprave prihodnje leto pripravljena sodelovati na proslavi ob 9. maju s tekom ob žici.
Barbiko je precej prizadel neprihod srbskega in albanskega predsednika na Balkan žur v Portorožu.
Tanko in Tonko sta našla recept za sanacijo razmer v UKC, pa še prihranili bomo.
Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.
Preberite tudi