Rolanje po sceni
Dolga leta so na ministrstvu za zdravje položaj ministra zasedali zdravniki. (zdaj je na ta položaj končno prišel pacient press)
Dolga leta so na ministrstvu za zdravje položaj ministra zasedali zdravniki. (zdaj je na ta položaj končno prišel pacient press)
ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
Dolga leta so na ministrstvu za zdravje položaj ministra zasedali zdravniki.
Odstopljeni minister Hojskač je na nacionalki oznanil, da ni bistvene razlike med verigami in aplikacijo »ostani zdrav«.
Zaradi usihanja provizij iz prijedorskega finančnega toka je Dijana Đuđić dopolnila registracijo svoje dejavnosti.
Od vseh dosedanjih vlad deluje vlada generala Glanzkopfa najbolj transparentno.
Nabavne službe Bademeistra Počivalška - Hloda so zgrožene nad pozivi, naj kupijo cepivo Sputnik in Astra Zeneca po 1,8 EUR za odmerek.
Kalabrijski poslovneži vse pogosteje prihajajo v Slovenijo na dodatno izobraževanje.
Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.
Preberite tudi