Rolanje po sceni
Vedeževalka Baba Vanga je Generala Glanzkopfa povabila, naj postane njen namestnik. (še njo je presenetil z napovedjo, da bo samostojna in neodvisna nsi dobila novega vodjo press)
Vedeževalka Baba Vanga je Generala Glanzkopfa povabila, naj postane njen namestnik. (še njo je presenetil z napovedjo, da bo samostojna in neodvisna nsi dobila novega vodjo press)
ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?

Vedeževalka Baba Vanga je Generala Glanzkopfa povabila, naj postane njen namestnik.
Hlapec Jernej Vrtovec je upravičeno ponosen na izvolitev za šefa NSi – kot nagrado za nekaznovano klientelistično financiranje stranke z »donacijami« gradbenih podjetij v času, ko je bil infrastrukturni minister, za nameček pa je pridobil še medijsko podporo tovarniškega glasila Kolektorja.
Uporabno dovoljenje za novi zapor čaka le še na dovoljenje krivosodne ministrice Katičke.
Zvonko Černač je malce pretiraval, ko je Oshubenega Holoba, ki se je udeležil posvetitve kapelice za otroke z rakom na Brezjah, poimenoval Hitler.
Prvak zasebnega zdravstva z javnim denarjem dr. Bitenc premišljuje o opustitvi gradnje največje zasebne klinike v državi.
Bratje Italije so nadvse zadovoljni z neudeležbo domoljubov Barbike in Generala Glanzkopfa na proslavi obletnice priključitve Primorske.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.
Preberite tudi