Film / Zakaj ravno on?

Why Him?, 2016 John Hamburg

Marcel Štefančič jr.
MLADINA, št. 51, 23. 12. 2016

zadržan +

Njeni tastari.

ŽELITE ČLANEK PREBRATI V CELOTI?

Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?


Članke lahko zakupite tudi s plačilnimi karticami ali prek storitve PayPal ali Google Pay.

Tedenski zakup ogleda člankov
> Za ta nakup se je potrebno .


Za daljše časovne zakupe se splača postati naročnik Mladine. Mesečna naročnina, ki jo je mogoče kadarkoli prekiniti, znaša že od 16,20 EUR dalje.


Marcel Štefančič jr.
MLADINA, št. 51, 23. 12. 2016

zadržan +

Njeni tastari.

V filmu Ugani, kdo pride na večerjo (1968) je hči staršem predstavila zaročenca – črnca. Zadrega je bila huda, pa četudi sta bila ata in mama, Spencer Tracy in Katharine Hepburn, liberalna. V komediji Zakaj ravno on? pa ata in mama nista liberalna, zato sta še toliko bolj šokirana, ko jima hči (Zoey Deutch) kot zaročenca predstavi digitalnega tajkuna iz Silicijeve doline (James Franco), tetoviranega, odbitega, xanadujskega frika, ki izgleda kot karikatura paralelnega sveta, kar je verjetno tudi razlog več, da vsak vic in gag ponovijo večkrat, celo večkrat kot v Njenih tastarih in Njegovih tastarih skupaj.

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

TV komentar

Kako postati Slovenec?

Kakšna sreča, da se nam ni treba učiti slovenščine pri 30 ali celo 50 letih

»Fental te bom z lastnimi rokami«

Če razkrivaš skrajno desnico, prejmeš grožnje

Naslovna tema

Ne streljajte na Božička

Vlada Roberta Goloba je izpeljala toliko sistemskih sprememb, da so se zoper njo postavile skoraj vse najmočnejše interesne skupine v državi