Luka Mesec: »Ta koalicija ni imela smisla, ukvarjala se je le s komolčenjem in kadrovanjem«

Luka Mesec je dejal, da so v Levici pripravljeni na predčasne volitve, z novo vlado pa bodo sodelovali le, če bo podpirala njihove reforme

Uredništvo
27. 1. 2020

Marjan Šarec in Luka Mesec v boljših časih

Marjan Šarec in Luka Mesec v boljših časih
© Uroš Abram

»Od vsakokratne vlade pričakujemo, da se bo ukvarjala s ključnimi izzivi, pokojnine, 10.000 najemnih stanovanj za mlade, modernizacija železnic. Že pri izvajanju sporazuma z nami se je izkazalo, da je prevladala stara politika, izvedlo se ni ničesar. Žal nam je, da je Šarec šele šele danes to spoznal, razumem njegov odstop. Ta koalicija ni imela smisla, ukvarjala se je le s komolčenjem in kadrovanjem. Mi smo pripravljeni na predčasne volitve in bomo sodelovali z novo vlado, če bo reforme, ki sem jih omenil, podpirala,« je po današnjem odstopu premierja Marjana Šarca dejal koordinator Levice Luka Mesec. 

PREBERITE SI TUDI:

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janša napovedal zamrznitev priznanja Palestine

Slovenski premier Janez Janša bo obnovil odnose z Izraelom

Uvodnik

Grega Repovž: V boj zoper komuniste!