Jelinčič: »Morda bi bil Tonin boljši mandatar«

Predsednik SNS se želi pogovarjati o novi vladi in ne o predčasnih volitvah

Uredništvo
27. 1. 2020

Se Zmago Jelinčič boji predčasnih volitev, ker javnomnenjske ankete njegovi SNS ne kažejo najbolje?

Se Zmago Jelinčič boji predčasnih volitev, ker javnomnenjske ankete njegovi SNS ne kažejo najbolje?
© Borut Peterlin

»Odstop predsednika vlade je posledica odstopa finančnega ministra. Mi bi se radi pogovarjali o novi vladi, ne pa predčasnih volitvah, ker bodo te po novembru neustavne. Do sodelovanja mora priti, stisniti moramo zobe. In morda bi bil Tonin boljši mandatar,« je po današnjem odstopu premierja Marjana Šarca dejal predsednik stranke SNS Zmago Jelinčič. 

PREBERITE SI TUDI:

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Afera špageti ali afera Nobel burek?

V SDS želijo pozabiti na afero Black Cube, a jim to ne uspeva najbolje

Janez Janša / »Komunisti želijo uničiti našo civilizacijo«

V intervjuju za poljski spletni portal Višegrad24 je Janez Janša povedal, da verjame v teorije zarote o veliki zamenjavi, ki da preti Evropi in zahodni civilizaciji