TV Primorka prvak MNL

Med šestnajstimi ekipami je tretje mesto osvojila Mladina

Tretjeuvrščeni

© Borut Krajnc

Prejšnjo soboto se je s finalnim turnirjem končala 4. sezona Medijske nogometne lige. V velikem finalu sta se pomerili ekipi, ki sta pokazali največ tudi v rednem delu: TV Primorka in Finance, kjer so bili boljši primorski nogometaši. V boju za tretje mesto pa je Mladina premagala Ekipo. Po končanih nogometnih bojih je sledilo podeljevanje pokalov najboljšim. Največji pokal, za naslov prvaka MNL, je dvignil kapetan TV Primorke Črtomir Špacapan, sicer župan Nove Gorice in v. d. predsednika nogometašev iz mesta vrtnic. Pokal za drugo mesto je odnesla ekipa Financ, za tretje pa Mladina. Izbrani pa so bili tudi najboljši posamezniki. Največ zadetkov je dosegel Matjaž Nidorfer (Finance), za najboljšega igralca je bil izbran Aleksandar Mićić (Mladina). Ocenjeval se je tudi fair play, kjer so največ pokazali nogometaši verskega tednika Družina (osvojili so 14. mesto).