11. 9. 2001 | Mladina 36
Nova Podobnikova domačija
Hkrati s Podobnikovo strmo politično kariero se je gradila tudi njegova nova domačija. Ponosno vam - prvi na slovenskem medijskem tržišču - predstavljamo novo domačijo, pravkar dograjeno hišo.
Hiša v Cerknem - na začetku politične kariere je Marjan Podobnik živel v Cerknem v družinski domačiji. Vrata politike si je leta 1988 odprl kot soustanovitelj Zveze kmečke mladine.
© Marko Jamnik
Zakup člankov
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
11. 9. 2001 | Mladina 36
Hiša v Cerknem - na začetku politične kariere je Marjan Podobnik živel v Cerknem v družinski domačiji. Vrata politike si je leta 1988 odprl kot soustanovitelj Zveze kmečke mladine.
© Marko Jamnik
Hiša v Velikih Laščah, I. faza - kot predsednik Slovenske ljudske stranke postane leta 1997 podpredsednik vlade. Ugleden politik pa rabi ugleden dom, gradi se Podobnikova domačija." />Hiša v Velikih Laščah, I. faza Hiša v Velikih Laščah, I. faza - kot predsednik Slovenske ljudske stranke postane leta 1997 podpredsednik vlade. Ugleden politik pa rabi ugleden dom, gradi se Podobnikova domačija." />- kot predsednik Slovenske ljudske stranke postane leta 1997 podpredsednik vlade. Ugleden politik pa rabi ugleden dom, gradi se Podobnikova domačija." title="Hiša v Velikih Laščah, I. faza - kot predsednik Slovenske ljudske stranke postane leta 1997 podpredsednik vlade. Ugleden politik pa rabi ugleden dom, gradi se Podobnikova domačija." />
Hiša v Velikih Laščah, II. faza - s položaja podpredsednika vlade odide na čelo Telekoma. Postane predsednik uprave skupine Telekom." />Hiša v Velikih Laščah, II. faza Hiša v Velikih Laščah, II. faza - s položaja podpredsednika vlade odide na čelo Telekoma. Postane predsednik uprave skupine Telekom." />- s položaja podpredsednika vlade odide na čelo Telekoma. Postane predsednik uprave skupine Telekom." title="Hiša v Velikih Laščah, II. faza - s položaja podpredsednika vlade odide na čelo Telekoma. Postane predsednik uprave skupine Telekom." />
Hiša v Velikih Laščah, III. faza - ker je samo on menil, da je sposoben za vodenje nacionalnega telekomunikacijskega operaterja, je bil prisiljen zamenjati službo. V času, ko je posebni svetovalec pri Kmečki družbi za območje Jugoslavije, pa je njegova hiša dokončana." />Hiša v Velikih Laščah, III. faza Hiša v Velikih Laščah, III. faza - ker je samo on menil, da je sposoben za vodenje nacionalnega telekomunikacijskega operaterja, je bil prisiljen zamenjati službo. V času, ko je posebni svetovalec pri Kmečki družbi za območje Jugoslavije, pa je njegova hiša dokončana." />- ker je samo on menil, da je sposoben za vodenje nacionalnega telekomunikacijskega operaterja, je bil prisiljen zamenjati službo. V času, ko je posebni svetovalec pri Kmečki družbi za območje Jugoslavije, pa je njegova hiša dokončana." title="Hiša v Velikih Laščah, III. faza - ker je samo on menil, da je sposoben za vodenje nacionalnega telekomunikacijskega operaterja, je bil prisiljen zamenjati službo. V času, ko je posebni svetovalec pri Kmečki družbi za območje Jugoslavije, pa je njegova hiša dokončana." />