»Zorčič ribari tam, kjer ni več veliko rib«

IZJAVA DNEVA

Uredništvo
5. 11. 2021

"Zdi se, da se je (Igor Zorčič) s poskusi opravičevanja svojega ravnanja le še bolj zaplezal. Mislim, da ribari tam, kjer ni več veliko rib. Zdi se mi, da ni računal na to, da ga bodo v bran najbolj vzeli tisti, s katerimi je nekoč sobival v koaliciji, na koncu pa so ga ti isti ljudje skušali že dvakrat odnesti s položaja."

(Novinar TV Slovenija Gregor Drnovšek o tem, da se zdi, da predsednik Državnega zbora ni računal na reakcije svojih političnih sopotnikov in dela javnosti na svoje ravnanje; v podkastu Umetnost možnega na MMC RTV Slovenija)

Igor Zorčič, predsednik DZ

Igor Zorčič, predsednik DZ
© Borut Krajnc

Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si.

Delite članek:


Preberite tudi

Prvi teden

Zmaga sindikatov

Božičnica bo, a to je bila ena od redkih sindikalnih zmag v zadnjih desetletjih

Intervju

»Danes ne gre samo za to, da je resnica nepomembna. Cilj je resnico uničiti.«

Éric Fassin, sociolog

Naslovna tema

Dovolj nasilja

Če bosta policija in pravosodje še naprej delovala neobčutljivo in nasilja ne bosta obravnavala prednostno, bosta nasilnežem pošiljala enako sporočilo kot doslej. Da se nasilje izplača.