Intervju
»Lažje je biti poslanka kot pa res dobro delati v nevladni organizaciji«
Tereza Novak, poslanka
Izjave tedna
»Nedavno sem svojo rodno sestro vprašal: ’Kakšna bi bila Marija v razcefranih kavbojkah ali v oprijetih pajkicah ter v izzivalni majčki, ki se dere na vaški veselici s pivom v rokah; petletni Jezus pa jo pri tem začudeno gleda?’«
Kolumne
Kultura
Ocenjujemo
Konzum
Fotogalerija
Pisma bralcev






































